Naujienos

2017 05 01 Naujienos

Gegužės 8 d., pirmadienį, 14 val. Konstitucijos salėje (Seimo I r.) vyks konferencija-diskusija „Kultūros ir švietimo politika žiniasklaidoje“.

Renginyje, skirtame valstybės kultūros ir švietimo politikai žiniasklaidoje aptarti, bus kalbama apie šios politikos ateities gaires. Šiemet Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo veiklai sukanka 20 metų. Nuo pat įsteigimo fondas yra skirtas kultūros ir šviečiamiesiems projektams žiniasklaidoje remti.

Konferencijoje dalyvaus Seimo Kultūros ir Švietimo ir mokslo komitetų atstovai, politikai ir pareigūnai, kultūros, meno ir mokslo organizacijų nariai, kultūros ir meno leidinių, kitos žiniasklaidos atstovai, žurnalistai ir leidėjai, prodiuseriai ir redaktoriai.

 

Programa

 

14.00–14.10 Konferencijos atidarymas. Seimo komitetų atstovų žodis;

14.10–14.20 Apžvalginis Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo pranešimas;

14.20–14.30 Kultūros ir švietimo plėtros žiniasklaidoje gairės;

14.30–15.40 Paramos gavėjų pastabos pagal kiekvieną programą;

15.40–16.50 Diskusija (politikų, Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo dalininkų atstovų, paramos gavėjų pasisakymai);

16.50–17.00 Konferencijos dokumentų priėmimas.

 

Registracija į renginį el. paštu info@srtfondas.lt iki gegužės 4 d. 17 val.

 

Numatoma tiesioginė renginio transliacija internetu ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“.

 

Vizija ir tikslai

Fondo misija – konkurso tvarka teikti paramą viešosios informacijos rengėjų kultūriniams, visuomenės informavimo saugumo, medijų raštingumo ugdymo ir šviečiamiesiems projektams žiniasklaidoje.
 

Naujienlaiškio užsakymas

Atsisakyti naujienlaiškio
Mūsų draugai